پرداخت دیه حوادث رانندگی بر عهده کیست؟

 سلام! ماه فروردین پارسال تصادف کردم  و دستم شکست. اورژانس اومد ولی ما با اون نرفتیم دکتر که بیمارستان الغدیر بود. رفتیم کل هزینه ها رو از جیب خودم دادم. به ما گفتند هرچی خرج کند بیمه میده؟! خودم ۲۴سال بیمه تامین اجتماعی هستم. الان دیه من را  بریدند ولی بیمه پارسیان میگه ما خرج کرد را نمیدیم باید برید از تامین اجتماعی بگیرید نظر شما چی هست ممنون؟

بابت هزینه های بیمارستان اگر با اورژانس به بیمارستان بروید هزینه ها تا 4 ماه مجانی است. حالا هم باید از شورای حل اختلاف کروکی بگیرید و به بیمارستان مراجعه کنید و هزینه خودتان را به نرخ دولتی دریافت کنید. پرداخت دیه در این زمینه بر عهده مقصر حادثه است. اگر مقصر حادثه طرف مقابل باشد باید از بیمه ایشان بگیرید. اگر مقصر حادثه خودتان باشید که دیه به شما تعلق نمیگیرد. تامین اجتماعی هم در صورتی که سابقه داشته باشید و بابت این حادثه استراحت پزشکی در منزل کرده باشید کمک هزینه ایام بیماری بابت دوران استراحت پزشکی به شما میدهد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر