درخواست ازکارافتادگی به کمیسیون تامین اجتماعی به علت تالاسمی

سلام خسته نباشید!  ببخشید یک سوال داشتم؟ من خانم ۴۵ ساله هستم که دارای سابقه ۲۰ سال و ۵ ماه هستم. الان در دوران بیمه بیکاری هستم که ۵ ماه دیگر تمام می‌شود  ولی دارای شرایط جسمی و بیماری‌های زیادی هستم از جمله تالاسمی مینور، کبد چرب گرید ۳، وزن بالا و التهاب و  ساییدگی زانو و افسردگی و ...، آیا میتوانم از کار افتادگی بگیرم؟

احتمال از کار افتادگی شما کم است. تنها موردی که به شما درصد داده میشود تالاسمی مینور و کبد چرب می تواند باشد. بابت وزن بالا و التهاب و ساییدگی زانو و افسردگی چون پرونده بستری ندارید درصدی تعلق نمیگیرد. بابت تالاسمی و کبد چرب هم درصدی که به شما داده می شود به اندازه ای نیست که از کار افتاده کلی شوید. در حالی که به ۶۶ درصد از کار افتادگی برای این کار نیاز دارید.

 

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر