اعتراض به میزان دیه تعیین شده توسط شورای حل اختلاف

 سلام و خسته نباشید! من چند ماه پیش تصادف کردم. تصادف که نه؟! زیر تراکتور موندم بعد شکایت کردیم وکیل گرفتیم بعد از ۶ ماه پیگیرش بودیم برام ۵۰ میلیون دیه زدند. رفتم شورای حل اختلاف اونجا بهم گفتند اعتراض بزن بعدا اعتراض دادیم. ۲ ماه افتادم دنبالش ۳۹ میلیون کردنش بعدا دیگه بهم گفتند حق اعتراض نداری الان حقم ضایع شده یا نشده است؟ در بیمارستانم ۳ روز آی سی یو بودم، ۶ روز بخش! خونریزی داخلی داشتم، پارگی کبد و مشکل روده اینا و بدنم هم چند جایش خراشیدگی داشت. الان ۱۹سالمه به جای اینکه الان خدمت بودم افتادم دنبال پرونده دادگاه اینا؟

میزان دیه بستگی به میزان آسیب دیدگی تان است.بهتر بود اعتراض می کردید. اگر در شورای حل اختلاف اعتراض کنید بستگی دارد که چگونه دیه کم شده است. اگر نظریه پزشکی قانونی عوض شده باشد معمولاً فقط یک مرحله میتوان اعتراض کرد. اگر نظریه پزشکی قانونی عوض نشده باشد و قضات شورای حل اختلاف نظرشان عوض شده باشد تا چند مرحله می توانید اعتراض کنید.  بهتر است نظریه پزشکی قانونی را برای من بفرستید تا بهتر بتوانند در این زمینه به شما مشورت دهم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر