درخواست ازکارافتادگی به علت دمانس عروقی

 سلام خسته نباشید! ببخشید بد موقع مزاحم شدم. شوهر من بیماری دمانس عروقی دارند در سال 1401. در بهار ۴۰۱ پرونده براشون تشکیل دادیم. بعد اولین کمیسیون شش ماه طول درمان بهشون دادند. یک دکتر در تهران بهمون معرفی کردن تا در طول درمان شوهرم رو ویزیت کنن. بعد از شش ماه دکتر تهران هم نظرشون این بود که ایشون دمانس عروقی دارن. البته قبل از این که ما پرونده برای کمیسیون تشکیل بدیم تحت نظر یک فوق تخصص مغز و اعصاب بودن که ایشون گفتن اسپاستیک پاراپارزی بیماریشون هست. بعد از نامه دکتر تهران که شوهرم رو صد درصد از کار افتاده حساب کردند باز کمیسیون اون رو قبول نکردن و به دکتر اعصاب و روان معرفی کردند. دکتر اعصاب و روان بعد از تست نوشتن که این اقا احتمال اختلال حواس دارن و به خاطر همین اون رو رد کردن. پرونده به خاطر اعتراض به یکی از شهرهای همجوار یعنی اصفهان فرستادند و اونا هم گفتن که خرم آباد براتون خوب ننوشته و ردش کردند. میتونم دوباره دنبال پرونده را بگیرم چطور ؟اگه شما پرونده رو بگیرید هزینش چه قدر ایا الان باید پولی پرداخت کنم؟  به نظرتون درست میشه بخدا سه سال و چهارماه کار می کنن اگه راهنمایم کنید ممنون میشم؟

بهتر است اگر رای کمیسیون پزشکی را دارید برای من بفرستید تا بتوانم در این زمینه برای شما توضیح دهم. می‌توانیم پرونده شما را قبول کنیم و بعد از اینکه پرونده تان به نتیجه رسید هزینه مان را می‌گیریم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر