دریافت حقوق ازکارافتادگی با یک سوم حقوق

 سلام روز خوش! یه سوال در مورد بیماری Ms میشه از کار افتاده شد؟ برادر من این بیماری را به حالت شدید داره و از کار افتاده کردنش ولی چون یک سال قبل از بیماری فقط 11 ماه سابقه بیمه داشته به یک سوم حقوق براش زدن. البته ایشون چند سال پیش از کار افتاده شده و در شهرستان میانه و با توجه به اینکه الان با این مبلغ ناچیز زندگی پیش نمیره خواستم ببینم میشه از تهران یه اعتراض روی پرونده اش زد چون یکی دیگه از اقوام ما به تازگی به خاطر داشتن کلیه سنگ ساز از کار افتاده شده و مبلغ دریافتی ایشون 8500 هست. ممنونم میشم یه راهنمایی در این زمینه به بنده بکنید تا تو این شرایط بد اقتصادی بتونم یه گره ای از مشکلات برادرم را باز کنم ، ایشون متاهل هستن و دوتا پسر دارن یکی 13ساله و یکی دانشجو و دریافتی ایشون 3 تومان ماهانه است. یک سال قبل از کار افتادگی 11 ماه بیمه داشتند؟ سابقه بیمه ایشون هم 10 سال است؟

اگر یک سال قبل از  تاریخ ازکارافتادگی یازده ماه  بیمه داشتند که قطعاً حقوق کامل به ایشان تعلق میگیرد. احتمالاً یا ۱۱ ماه بیمه نداشتند یا تاریخ از کار افتادگی شان در همان ابتدای بیمه پردازی ثبت شده است. باید سابقه  بیمه پردازی و رای از کار افتادگی ایشان را داشته باشم تا بتوانم در این زمینه به صورت مناسب نظر بدهم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر