اعتراض به مبلغ افت قیمت تعیین شده توسط شورای حل اختلاف

 سلام. بنده با یک خودرو پژو پارس 1400 تصادف کردم و به خاطر این که از عقب برخورد کردم مقصر شده‌ام. در صحنه هم صافکار حضور داشت هم افسر کلانتری و افسر راهنمایی و جاهای آسیب دیده سپر عقب ، چراغ عقب سمت چپ ، مقداری درب صندوق ، گلگیر سمت چپ ، مقدار کمی کف صندوق عقب  ، سینی زیر چراغ های عقب که به رویت شاهدان رسیده که به گفته صافکار گلگیر و کف صندوق بدون رنگ صاف می‌شود. فقط سینی زیر چراغ به اندازه 30 سانت رنگ شدگی دار. الان شکایت کرده و مبلغ 21 میلیون خسارت صافکاری و تعویض که 14 میلیون بیمه پرداخت کرده است. 38 میلیون افت قیمت خودرو و 1میلیون خواب خودرو در صورتی که اینقدر خسارت نخورده و گلگیر و کف صندوق بدون رنگ صاف می‌شده! بنده را راهنمایی کنید ممنون؟

اگر رای را شورای حل اختلاف داده است که باید به آن اعتراض کنید تا در کمیته سه نفره بررسی شود. هزینه خسارت بر عهده شرکت بیمه است و شما این هفت میلیون مابه‌التفاوت را نباید پرداخت کنید. اما بابت ۳۸ میلیون و یک میلیون خواب خودرو قانونی است. حالا اینکه این مبلغ چقدر باشد را کارشناسان شورای حل اختلاف تعیین می کنند. اگر بدون رنگ در بیاید افت قیمت ندارد. تنها جاهایی افت قیمت دارد که رنگ شده باشد یا نیاز به تعویض باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر