درخواست سوابق بیمه تامین اجتماعی

 1- شاید برایتان پیش آمده باشد که بخواهید سوابق بیمه ای تان را ببینید . بارها و بارها و بارها پیش آمده است که افراد درخواست بازنشستگی داده اند و تازه دیده اند کلی سوابق شان وجود ندارد و بعدا پیگیری کرده اند دیگر کارفرمایشان حق بیمه شان را نریخته است . بهترین کار این است که چند ماه یک بار دقیقا سابقه مان را بررسی کنیم . حالا چه کارفرمایمان این حق بیمه را پرداخت می کند و یا اینکه خویش فرما هستیم . فرقی نمی کند باید همواره پرداخت حق بیمه مان را چک کنیم .

2- برای دیدن سوابق بیمه ای به این لینک مراجعه کنید . اگر تا به حال سوابق تان را ندیده اید یا مدت ها قبل این کار را انجام داده اید در سیستم جدید ابتدا باید ثبت نام کرده و سپس سوابق تان را ببنید که این فرآیند کمی طول می کشد . بر روی ثبت نام کلیک کرده و اطلاعاتی مثل شماره ملی و بیمه و نام و نام خانوادگی را وارد کنید . دقت کنید که شماره موبایل حتما برای خودتان باشد وگرنه رسما بیچاره می شوید و باید بارها و بارها برای حل مشکل به شعبه تان مراجعه کنید .

3- اگر شماره موبایل برای خودتان باشد در کمتر از 48 ساعت پیامک تاییدیه برای تان می آید و به راحتی می توانید سوابق تان را ببینید. کافی است کد ملی تان و رمز عبورتان را وارد کنید و پس از وارد کردن هر دو وارد شوید و سوابق تان را با یک ماه تاخیر ببینید .  اگر فکر می کنید سابقه پرداخت حق بیمه ای دارید و در سایت ذکر نشده است حتما از شعبه مربوطه پیگیری کنید . خیلی راحت و در کمال صبر و آرامش .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر