شکایت از بیمه آسیا برای دریافت دیه

 پرویز امیدی : سلام و عرض ادب !با توجه به توضیح قبلی مبنی براینکه طرف تصادف من گواهینامه ندارد و مدارکی ازجمله کروکی ، صورتجلسه کلانتری ،برگ تفهیم اتهام و ... را دو هفته است که می دوم که برای بیمه تهیه کرده ام ولی باز بیمه اظهار دارد که باید شخص مقصر حضوراً در اداره بیمه حاضر شده و امضاء بزند تا ما خسارت شما را پرداخت کنیم در صورتی که در بند پ ماده 15 بیمه شخص ثالت به صراحت بیان کرده است که خسارت بدون هیچ شرط و تضمین باید پرداخت شود ! تکلیف من چیست  ؟ چگونه بیمه آسیا را مجاب کنم خسارتم را پرداخت کند ؟ خواهشا راهنمایی فرمایید.باتشکر  ؟  چون گواهینامه ندارد بیمه می خواهد از ایشان تضمین بگیرد . شما دو راه دارید :

1-     به بیمه مرکزی شکایت کنید تا بیمه مرکزی پیگیر پرداخت دیه شما شود و سپس بیمه آسیا خودش می داند و مقصر حادثه که گواهینامه ندارد .

2-     در دادگاه بر علیه مقصر حادثه و شرکت بیمه به دلیل استنکاف از رای دادگاه شکایت کنید. از رای دادگاه نیز استفاده کنید که طبق آن باید دیه شما پرداخت شود ولی هیچکدام از مقصر و شرکت بیمه آن را اجرا نمی کنند . 

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر