شرایط دریافت بیمه بیکاری

 علی تایبادی : سلام  ! من راننده بخش خصوصی کمیته امداد بودم یعنی ماشین از خودم بود .بعد مدتی راننده ها را شرکتی کردند و من شدم زیر نظر شرکت و بیمه من را شرکت رد می کرد .بعد اداره (نه شرکت)بهم بدون هیچ بهانه ای گفت که دیگه نمی خواهیم بیایی اداره و جای من یک راننده دیگر آوردند .حالا من بیکار شدم و فعلا هیچ کاری هم برایم پیدا نمی شود.

1.     می خواهم بدانم بیمه بیکاری شامل من می شود یا نه ؟ از وقتی بیکار شدم تا الان شش ماه گذشته و من همچنان بیکارم و بیمه ام را هم پول نداشتم خودم بریزم و هیچ اقدامی جهت بیمه بیکاری نکردماگر می شود تورو خدا یک راهی پیش رویم بگذارید که حقم ضایع نشود این وسط

2.     حدود یکسال قبلش هم شرکت اصلا برایم بیمه رد نکرده یعنی پول بیمه هر ماه از حقوقم کسر می شده اما من نمی دانستم که می توانم فرم بیمه پر کنم تا برای من هم بیمه رد کنند حالا راهی داره دنبال آن را بگیرم تا جزء سوابقم حساب بشود یا نه؟؟ خدا خیرتون بدهد !اینجا که کسی جواب درست و حسابی نمی دهد بهم . دستم هم خیلی تنگه بخدا ! اگر جوابم را بدهید و خوب راهنماییم بکنید که چکار می توانم بکنم خیلی ممنونتون می شوم ؟

پاسخ سوالات شما به شرح زیر است :

1-     بیمه بیکاری به شما تعلق می گرفت اگر زودتر اقدام می کردید . باید نهایتا تا 1 ماه بعد از بیکار شدن به تامین اجتماعی اطلاع می دادید و الان دیگر نمی شود .

2-     بابت بیمه تان با فیش حقوقی و پرینت پرداخت حقوق به حسابتان به اداره کار منطقه شکایت کرده و درخواست پرداخت حق بیمه تان را بکنید .

3-     بهتر است درخواست حق سنوات ، پایه سنوات ، عیدی و ... را بکنید . به نظر من مهمتر از همه درخواست بازگشت به کار دهید . احتمال دارد با درخواست تان موافقت شود . 

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر