درخواست ازکارافتادگی به علت افسردگی و دیسک کمر

 حدود دوماه است در یکی شرکتهای یزد مشغول بکار شدم. فرستادم طب کار اونجا گفتم حدود هفت سال پیش دیسک کمر داشتم عمل کردم ولی الان بعد از حدود یک ماه کار کمرم شروع به درد گرفتن کرد که پزشک کارخانه فرستادم ام ار ای گرفتم که بیرون زدن دیسک عمل کرده و لغزندگی مهره که کمرم و زانوهام و لگنم در هنگام کار شروع به درد طاقت فرسا میشه که دکتر متخصص بهم استراحت و آب درمانی داده که قبلا پزشک کارخانه سه روز استراحت استعلاجی داده بود که دردم کمتر شد ولی شروع بکار بازم دردم شروع شد. آیا شما در صورت وکالت بنده میتونید از کار افتادگی برام بگیرید البته مبتلا به افسردگی شدید نیز هستم که متخصص اعصاب و روان تایید میکنه درآخر شما قادر هستید برام ازکار افتادگی بگیرید یانه ...خواهشن به صورت دقیق برام توضیح بدید که چنین چیزی میشه یا نه یا اینکه چکار باید بکنم متاهل هستم منتظر جوابتون یا سوالی دارید در خدمتتون هستم  .... این وقت پیام دادم تازه سر کار اومدم  منتظر جوابتون هستم.نا گفته نمونه وقتی خواستم استخدام بشم قرار بود با شرایطی دارم جایی در کارخانه که کمرم دچار مشکل نشه بکار بگیریم ولی با وجود نامه دکتر کارخانه و ایمنی بازم بردنم ته خط رادیات گذاشتن بالا که هم سنگینی و هم راست و خم شدن زیاد داشت به هیچ نامه دکتر و ایمنی توجه ای نکردن بعد از انجام این کارا دچار درد کمر شدم؟

با این شرایط فکر نکنم از کار افتاده شدید. اگر بابت افسردگی بستری بیمارستان داشتید شاید میشد کاری کرد ولی در این حالت به نظر درصد کافی را نمی توان برایتان گرفت.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر