پزشک معالج برای ازکارافتادگی چه چیزی باید بنویسد؟

 شب بخیر.گواهی دکتر نورولوژی نوشته مبتلا به صرع کانونی مقاوم به درمان در زمینه ترومای قبلی به مغز است. علیرغم تجویز درمانهای لازم تشنج ها ادامه دارد.گزینه جراحی مطرح نمی باشد کار افتاده کلی قطعی ودائمی می‌باشد.این عین گواهی دکتر نورولوژی می‌باشد که نوشتم.البته تخصص فلوشیپ صرع نیز هستند .حالا چه چیز دیگری لازم است به این گواهی اضافه کنم. بعد سوال دیگرم این است.که گواهی پزشکان معالج را گرفتم و برای  شما اسکن کردم.دوباره فرم استعلام از پزشک هم لازم دارد.چون من قبلاً از شعبه بیمه درخواست میدادم.و گواهی پزشک تحویل میدادم.بعدا .برگه استعلام از پزشک.که عکس خودم هم روش بود به من میدادند.تا تحویلشان بدم..وبعدا در کمیسیون شرکت میکردم..الان روندش چگونه است.میشود یکبار به پزشک مراجعه کرد وهم گواهی وهم برگه استعلام را تکمیل کرد.کلا چگونه است میشه توضیح بدید.ممنون؟

بله .یک دفعه می توانم هر دو فرم را بخواهم بگیرید ولی نمیدانم از همان پزشکان قبلی می خواهید بگیرید یا جدید . اگر پزشک تان را می شناسید نام و نام خانوادگی و نظام پزشکی اش را بفرستید تا فرم هایش را نیز به شما بدهم تا یک دفعه هر دو را بگیرید. باید به گونه ای پزشک نورولوژی بنویسید که درمان خاتمه یافته است و این بیماری برای شما دائمی است چون اگر درمان خاتمه نیافته باشد ممکن است رای ادامه درمان داده شود که به ضرر شما است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر