آیا می توان به صورت همزمان در دو صندوق بیمه ای حق بیمه پرداخت کرد؟

 sky : با سلام بنده فارغ التحصیل ارشد رشته مترجمی فرانسه هستم و با توجه به اینکه تا به حال از هیچ گونه بیمه ای بهره مند نبوده ام تصمیم گرفتم که خود را بیمه کنم و از بیمه  مشاغل آزاد بهره مند شوم اما متاسفانه از مزایای آن اگاه نیستم و همچنین نگرانی این را دارم که در صورت بیمه شدن من در آینده و یافتن شغل دولتی آیا سابقه بیمه  مشاغل آزادم از بین خواهد رفت ؟ آیا این امکان برایم وجود دارد که هم این سابقه را داشته باشم هم از بیمه  دولتی در آینده استفاده کنم ؟ سوال دیگری که در این زمینه دارم مربوط به شرایط بیمه نویسندگان است .بنده مترجم سوم یک کتاب ترجمه شده هستم و مولف اول یک کتاب دیگر فارسی آیا می توانم از بیمه  نویسندگان استفاده کنم ؟ آیا چنین بیمه ای برای من وجود دارد که بتوانم از مزایای ان استفاده کنم  ؟

1.     در مورد بیمه مشاغل آزاد در سایت ما زیاد صحبت شده است . می توانید در مورد آن مطالعه کنید . البته برای افراد مجرد گزینه خوبی است .

2.     اگر در جایی استخدام شوید که بیمه تامین اجتماعی باشید سابقه تان باقی می ماند . اما اگر در جایی مشغول شوید که مرتبط با یک صندوق بازنشستگی دیگر باشد باید درخواست انتقال سوابق دهید . مدت هاست که بعضی ارگان ها انتقال سابقه بیمه تامین اجتماعی خویش فرما یا شرکت های خصوصی را قبول نمی کنند .

3.     نمی توانید به صورت همزمان در دو صندوق ، بیمه پردازی داشته باشید .

4.     برای بیمه نویسندگان باید تعداد بیشتری کتاب ترجمه یا تالیف کرده باشید . برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر مقاله بیمه هنرمندان را در این سایت مطالعه نمایید .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر