شکایت برای بازگشت به کار

 Mehdi.kh : سلام :

1.     من کارمند یک شرکت حسابرسی هستم . قرارداد کارم در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ به پایان رسیده است و با توافقی که با کار فرما کردم قرار شد از دی ماه سال ۹۶ من دورکاری کنم . چون یک کاری در خارج از کشور داشتم و مجبور به رفت و آمد های زیادی بودم . چون کار من با سیستم هست از طریق اینترنت و با ورود به سیستم خودم تو شرکت کارهایم را انجام می دادم . ولی به علت بروز برخی مشکلات کارفرما از اسفند ۹۶ ورود من به سیستم را مسدود کرد . به شرکت مراجعه کردم ولی پاسخی نگرفتم . حقوق دی و بهمن با تمام موارد را دریافت کردم ولی حقوق اسفند را دریافت نکردم . آیا می توانم برای یک ماهی که شرکت به من دسترسی برای کار نداده و قرارداد هم دارم حقوقم را دریافت کنم ؟ حقوق ماهانه من نزدیک به ۵ میلیون تومان می شود!

2.     آیا با اینکه قرارداد من تموم شده است می توانم درخواست بازگشت به کار بدهم یا نه ؟ چون وقتی که قرارداد تمام شد به شرکت مراجعه کردم و آنها با من همکاری نکردند و گفتند ما به شما احتیاجی نداریم ؟


شما عملا از نظر اداره کار در اسفند ماه کار نکرده اید چون توافق تان بابت دورکاری ظاهرا شفاهی بوده است و کتبی نبوده است و کارفرما می تواند اعلام ترک کار از جانب شما کند . بهتر است درخواست بازگشت به کار دهید و در صورت موافقت اداره کار می توانید حق السعی یک ماه باقیمانده را از کارفرما طلب کنید . با همان قراردادتان شکایت کنید و درخواست حق السعی اسفند ماهتان را بکنید . پرینت دریافتی ماه های قبل و البته لیست بیمه را نیز ارائه کنید . 

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر