درخواست تقسیط افت قیمت

 سعید : سلام !خدا قوت ! من یک ماه پیش به یک تندر پلاس از پشت زدم که اون هم بخاطر یک تیبا که سد راهش شده بود زده بود روی ترمز و من با اینکه فاصله زیاد داشتم و بموقع ترمز زدم بازهم خوردم بهش و اونم یه کوچولو خورد به تیبا. در نهایت پلیس آمد و من مقصر شدم و کروکی کشیده شد و مامور بیمه آمد و یک کوپن از بیمه من برای جفتشون کند.الان زنگ زده و می گوید خسارت ماشینم 4 میلیون و خورده ای شده که بیمه همشو داده بجز 200 تومن را ! و ادعا داره که افت قیمت ماشینش بین 5 تا 7 میلیون تومن است.در حالی که ماشینش خیلی هم آسیب ندید.فقط یکم جای زاپاس جمع شد. یعنی سینی عقب .آن هم کم ! الباقی را بیمه داده بود مثل سپر و اینها !حالا من با وضع مالی خیلی بدی که الان دارم و حقوقم چند ماهی است که نصف شده و خودم هم بخاطر این اتفاق 2 میلیون متضرر شدم، نمی دانم چکار کنم. لطفا بفرمایید که ؛اول اینکه اگر من باید خسارتش را بدهم بفرمایید به چه شکل است؟ و دوم اینکه اگه نتوانم خسارت افت ماشین بهش بدهم چه اتفاقی می افتد؟ و سوم اینکه چه راهکار دیگری وجود دارد ؟ خواهش می کنم راهنمایی کامل بفرمایید ؟

1.     ایشان می تواند بابت افت قیمت شکایت کند و کارشناس هیات حل اختلاف میزان افت قیمت را تشخیص می دهد و البته این مقدار نیست . بابت خسارت بیمه باید پرداخت کند و ربطی به شما ندارد .

2.     بهتر است درخواست اعسار دهید تا قسطی شود . ایشان می تواند حکم توقیف اموال بگیرد هر چند قضات معمولا به این سادگی چنین رایی نمی دهند و خیلی طول می کشد .

3.     راهکار خاصی وجود ندارد . ایشان می تواند شکایت کند . بهتر است با ایشان به توافق برسید . 

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر