شکایت از بیمه کوثر

 سلام بنده بعلت حادثه در حین ماموریت از ناحیه چشم چپ آسیب شدید خورده ام و دید چشم چپم را از دست دادم پس از طی مراحل قانونی بنیاد ۳۵درصد جانبازی اعلام کرده برای غرامت به بیمه کوثر مستقر در شهرک شهید فکوری مراجعه کردم و بعد از استعلام از بهداری سپاه که آن هم ۴۷درصد برای بنده اعلام کردن هم اکنون بیمه کوثر مبلغی حدود 16 میلیون تومان به حساب بنده واریز کرده آیا غرامت یک چشم همین مقدار است؟ بنده در حومه حلب سوریه برای کشف پیکر مقدس شهدا وارد یک پی ام پی سوخته شدیم و هنگام خارج شدن کف خودرو لغزنده بود با صورت سقوط کردم و بلافاصله ابرویم شکست و چهار عدد بخیه خورده شبکیه چشمم پاره شده و دکتر جراحم گفت روی چشم شما دیگر کاری نمیشود انجام داد. تمام این مطلب که عرض کردم از حکم ماموریت و پایان ماموریت و گزارشات دکتر جراح و کمیسیونهای بدوی و عالی ونهایتا" اعلام به بنیاد و نتیجه این شد که بنده را به عنوان جانباز ۳۵ درصد اعلام کردند. اسناد و مدارک آنها موجود است؟

تنها راهی که شما دارید شکایت به بیمه مرکزی است . البته اگر نظامی نبودید با حکم دادگاه و نظریه پزشکی قانونی به راحتی به نتیجه میرسید ولی این مورد در مورد شما که مامور نظامی در سوریه بودید صدق نمی کند. شم باید حضوری بروید بیمه مرکزی در خیابان آفریقا و از بیمه کوثر شکایت کنید . این تنها راهی است که دارید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر