درخواست ازکارافتادگی به علت مشکلات کلیوی

 ali : با سلام و عرض ادب ! شرکتی از من سفته داره و وقتی از شرکت اومدم بیرون گفت سفته نداشتی ولی من میدونم سفته امضا کردم و چیزی هم به اسم بابت ضمانت نذاشتن بنویسم روی سفته .  اگر من برای حق و حقوق بخواهم شکایت کنم سفته رو به اجرا می گذارند و دیگه اینکه برای حادثه حین کار که باعث شد دستم اسیب ببینه از کارفرما شکایت کردم تا دیه رو بگیرم که شرکت هم با بیمه ایران قرار داد داره که دادگاه من همین چهارشنبه پیش رو است که تو قرار داد با بیمه هزینه درمان و دیه جدا بود ایا دادگاه هزینه درمان و عمل ها و فیزیوتراپی رو هم روی درصد دیه میاره یا نه؟ جهت اطلاعتون دیه پزشک قانونی برام هفت و نیم زد که دو برابر درصد خود بیمه ایران شد و اداره کار هم هفتاد (مقصری کار فرما) سی زد و راجع به پدرم که گفتم 55 درصد کمیسیون پزشکی براش زده که اعتراض کرد و مشکل کلیه و پلاتین دستش رو هم ضمیمه کرده و 47 سال دارد و 23 سال سابقه کار دارد اگر از کار افتاده نشد باید کار کنه تا باز نشسته بشه؟ یا میتونه مثل گفته یکی از دوستان بیمه بیکاریشو بیاره رو سابقه؟البته از کجا باید پدرم بدونه بیمه بیکاری دارد؟با تشکر از شما مشاور محترم ؟!

1.     ایشان می توانند در هر صورت سفته را به اجرا بگذارند ولی تصمیم در این زمینه با قاضی است. بعید است در این زمینه موافقت شود .

2.     نه دادگاه فقط  دیه را محاسبه می کند و هزینه درمان را تعیین نمی کند . هزینه درمان را بیمه ها هم تقبل نمی کنند . برای هزینه های درمانی باید به دادگاه شکایت کرده و مستقیم از خود مقصر هزینه ها را طلب نمایید .

3.     اگر ازکارافتاده نشود می تواند از بیمه بیکاری استفاده کند . البته یا باید 30 سال سابقه اش پر سود و یا 60 سال سن داشته باشد .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر