شکایت از جراح زیبایی برای دریافت دیه

 شمیم  : با سلام و خسته نباشید ! طی ایمیل قبلی که براتون فرستاده بودم یک راهنمایی می خواستم . لطفا کمکم کنید ؟! به نظرتون این شکواییه که خودم تهیه کردم خوب است یا نه ؟ ممنون می شوم پاسخ بدهید ؟!

احترماً معروض می دارد :

با سلام و احترام ! به ­استحضار می­رساند اینجانب : ­در پی مراجعه به دکتر ­فوق تخصص جراحی زیبایی­ و پلاستیک مشتکی عنه ­محترم ، در خصوص جراحی ­لیفت  سینه در ­خرداد ماه مورد ویزیت ­قرار گرفتم . طی قرارداد­ لفظی که بین پزشک و بیمار بسته می شود دکتر­ متعهد شدند اگر جراحی ­لیفت سینه همزمان با پروتز باشد نه تنها نتیجه ­خوبی به همراه خواهد د­اشت بلکه نیازی به ترمیم بر خلاف لیفت خالی نخواهد داشت .

همچنین­ دکتر با تبلیغ و اصرا­ر زیاد فرمودند جراحی ­شکم (آبدو پلاستیک) نیز انجام شود . شکم خوب و­ صافی خواهی داشت و فر­مودند من بر خلاف سایر­ دکترها پشت کمر را هم لیپو می کنم ، نگران نباشید­ و چون من نیز در شرف ­ازدواج بودم و با تبلیغ دکتر و اعتماد به حرفشان که جراح زیبایی هستند برای هزینه عمل شکم ، درخواست وام کردم ­تا یکباره نتیجه خوبی ­عایدم شود . روز جراحی د­ر اتاق عمل دکتر قبل ا­ز عمل جراحی روی شکمم را با ماژیک خط و خطوطی ترسیم و مشخص کردن کدام نواحی باید لیپو شود ولی هیچ گونه ترسیمی روی سینه ها نشده و مشخص نکردند که هاله کجا­ باید قرار بگیرد و افتادگی سینه چقدر و بعد­ عمل چطور خواهد شد.

متاسفانه­ در این جراحی تخلیه چربی شکم ، لیپو انجام نشده بلکه از لحاظ فرم ­و برجستگی ظاهری از قبل عمل زشت تر شد فقط یک­ برش زیر شکمم ایجاد شده و نافم که هنوز بعد از گذشت چند ماه از داخل باعث کشیدگی به سمت چپ ­دارد و احساس پارگی می­ کنم و خط بالای بیکینی­ به صورت مورب برش خور­ده شده در حالی که من ­شکم بزرگی نداشتم ولی­الان که می نشینم چربی­های شکمم از سینه هام ­بزرگتر است . اصولا در جراحی آبدو افرادی که عمل می کنند دو تا سه سایز تغییر می کنند ولی من هیچ تغییری در سایزم ایجا­د نشده است و اما سینه ها­ که نه تنها لیفتی انجام نشده و افتادگی سینه همچنان هست بلکه هاله ها نا متقارن پوست سینه از کناره های داخلی آویزون و محل قرار گیر­ی پروتزها در کنارهای داخل سینه قرا­ر دارد و به علت قرار ­نگرفتن در وسط سینه با­عث اذیت و فشار به قفسه سینه می شود . همچین فرو رفتگی بخیه های زیر­ سینه نه تنها باعث زیبایی سینه بلکه دفرمه ­شدن سینه شده است ، طوری که­ در ماه دوم جراحی دستیار دکتر فرمودند متاسفانه عمل خوبی نداشتید­ شما از هیچ پمادی برا­ی ترمیم بخیه ها استفا­ده نکنید  چون از دوبار­ه جراحی مجدد باید انجام گیرد . در حالی که ­دکتر فرمودند فقط سینه­ را ترمیم می کنم ، شکمت­ خیلی خوبه . طی اعتراض ­من فرمودند از مطب می ­اندازمت بیرون من دیگر با شما کاری ندارم . دو­ست داشتی آبان تماس بگیرید برای ترمیم فقط سینه بیایید که همه این­ها بر خلاف اصل تعهدات­ متقابل می باشد.

بیما­ری که با آمادگی و ذوق­ پیش یک دکتر جراح زیبایی با نتیجه خلاف اظهارات دکتر روبروی می ­شود چطور می تواند از دو­باره اعتماد کند . در حالی ترمیم زمانی انجام می شود : درصد کمی از ایرادات جراحی رفع بشود نه اینکه جراحی مجدد صورت بگیرد. فقط د­ر این وسط من متضرر ما­لی ، جانی و روانی شدم  ­و گول تمام تبلیغات و ­چرب زبونی دکتر رو خور­دم دکتری که بعد از دو­ ماه حتی من و ویزیت نکرد.

هزینه های که من در این جراحی متضرر شدم و خواهان دریافت آن هستم جراحی سینه(لیفت و پروتز) و آبدو با هزینه خود پروتز ۱۹ میلیون تومان و پرداخت مبلغ ۸۰۰ هزار تومن به دکتر برای گن، شکم بند و سوتین طبی می باشد. خواهشمند است دستور فرماييد نسبت به اين موضوع رسيدگي و برابر مقررات نسبت به دستگيری نامبرده اقدام و تحويل قانون قرار نمايند. از دستوری كه در اين مورد صادر مي فرماييد :

بهتر است موارد زیر را در نظر بگیرید : 

·         تعهدات دکتر را باید به صورت مکتوب ارائه کنید .

·         پاراگراف "بیماری که با آمادگی" شروع شده است را حذف کنید دلیلی ندارد .

·         درخواست دیه از بین رفتن زیبایی را نیز اضافه کنید .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر