نحوه جستجوی سابقه بیمه تامین اجتماعی

 پریچهر سهرابی فر : من در شرکتی مشغول به کار هستم که به تازگی اموربیمه هم به من محول شده است .برای کارمندان لیست بیمه را رد می کنم . مشکلی نیست ولی می خواستم بدانم آیا من کارفرما می توانم سوابق کارمندان را نگاه کنم ؟ چون از سایت تامین اجتماعی متوجه شدم هر شخصی می تواند سابقه اش را ببیند ولی کارفرما چطوری می تواند  متوجه بشود کارمندانش قبلا سابقه داشتند ؟ و سوال دوم : با توجه به اینکه لیست بیمه بصورت اینترنتی رد و پرداخت می شود وقتی شخص جدید استخدام می شود و می خواهیم برایش بیمه رد کنیم آیا باید این شخص را به سازمان تامین اجتماعی معرفی کنیم ؟ یعنی باید نامه بزنیم و بصورت دستی بیاوریم سازمان ؟ یا نیازی نیست در لیست تاریخ اغاز به کار برایش می زنیم ؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون ؟

1.     سوابق بیمه شده موضوعی شخصی است ، و با توجه به شماره موبایل افراد اسم رمز به خود وی داه می شود . شما نمی توانید سوابق آنها را ببینید .

2.     نه نیازی نیست . مشخصات شناسائی وی مانند کارت ملی ، شناسنامه ، عکس و ... را گرفته و به قسمت نامنویسی شعبه مراجعه کنید . در لیست بیمه هم باید آورده شود و در نرم افزار نام وی ثبت گردد .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر