درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری دوقطبی

 با سلام خسته نباشید من ۱۳سال بیمه تامین اجتماعی خویش فرما کارگر ساختمانی گچ کاری با کارت مهارت فنی حرفه اي دارم سال ۸۹ بیماری اعصاب و روان دوقطبی گرفته ام ولی بعد از ۶ماه بیمه شده‌ام دو،بار بستری شده‌ام یک بار قبل از بیمه و یکبار بعد از  بیمه به طوری که حافظه را ازدست داده بودم وبا چندین بار شوک برقی حافظه ام برگشته الان کلا نمیتونم بخوابم حتی یک ماه الا با خوردن ۶عددقرص که که عوارض آن تا ساعت ۱ ظهر نمیتوانم بیدار شوم کل زندگی و کار من مختل شده صاحب کار قبول نمیکنه من ظهر سر کار برم تازه بعدازظهر که برم باز هم مانند یک فرد عادی نمی توانم کار کنم. عوارض استفاده از این قرص ها زیاد است مثلا لرزش دست ها ، کم سو بودن چشم، بی حالی و خستگی همیشه گی، نداشتن تعادل به طوری که چندین بار از ارتفاع افتاده ام کمرم آسیب دیده و الان کمر درد شدید دارم،به نظر شما میتونم بیمه ی از کار افتادگی بگیرم ؟ خود شما هم می‌توانید در مورد قرصهای  اعصاب تحقیق کنید چاقی زیاد که باعث دیسک کمر بنده شده است. 

۵ماه قبل از بیمه شدن به مدت تقریبا ۲۰روز بستری بودم ،،و یک سال بعد از بیمه شدن ۴ روز بستری بودم ، (((البته به‌خاطر حرف و حدیث  مردم  با رضایت خانواده مرخص شده‌ام و در خانه تا مدت زیادی مورد مراقبت خانواده قرار داشتم *وگرنه* از نظر پزشک نیاز به بستری بیشتری داشتم چون روزی ۱۲عدد قرص مصرف میکردم)))،و چون بیماری من خیلی حاد است به گونه‌ای که حافظه ام را کامل از دست داده ام وبا چندین بار شوک برقی حافظه ام برگشته تا الان تحت نظر دکتر فوق تخصص  هستم و نتیجه ای نگرفته‌ام تمام مدارک موجود است، ،،همین الان هم ۲ روز دارو مصرف نکنم حالم بد میشه و کارم به بستری شدن میکشه ضمنا من روزی ۳ساعت بیشتر نمیتونم کار کنم چون تا ساعت ۲بعدازظهر نمیتونم بیدار بشم. روز ،،اول بستری بیمه ایرانیان بوده‌ام ولی ۵ ماه بعد بیمه تامین اجتماعی شده ام یعنی بستری دوم بیمه تامین اجتماعی بوده‌ام. ه نظر شما  با این سابقه و شرایط دارای همسر و۲بچه ام چقدر حقوق میدهند؟؟؟ ،،ببینم ارزششو  داره یا بیمه ام را ادامه دهم،،آیا شروع مریضی بیمه نبوده‌ام،،و بعد ۵ماه بیمه شده‌ام اشکال نداره؟؟؟ با تشکر از راهنمایی شما؟ 

به نظرم می توانید ازکارافتاده شوید ‌ حتما وکیل بگیرید.


نظرات

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر