شکایت برای دریافت بیمه بیکاری

 eta : سلام پس از تصادف مقصر (خودرو) و زیان دیده (موتوسیکلت) و بهم خوردن صحنه تصادف در نهایت با زمان تقریبی ۲ماه کروکی به نفع موتوسیکلت تنظیم گردید تردد زیاندیده در سطح شهر با موتوسیکلت بخاطر موقعیت شغلی وی (پیک موتوری) و در زمان کاری بوددر پزشکی قانونی که معاینه اول صورت گرفت مقدار جرح وارده، دیه مشخص و یک ماه بعد زمان بررسی مجدد قرار داده که اصرار پزشک مبنی به درمان بیمار و انتهای پرونده تشخیص داده در نهایت هم بیمار قبول نموددر پروسه درمان از ناحیه اعضایی که درد داشته مشخص گردید که مینیسک زانو تغییری در جای خود دارد . چون مقصر حادثه ، صحنه تصادف را عوض نمود و مراجعه با خودروی مقصر به درمانگاه باعث حذف معاینات اورژانسی گردید :

1.     سوال۱ : آیا زانویی که به ظاهر درمان کامل شده بود اما در واقع اینطور نبود می توان برای دیه آن و تاییدیه از پزشکی قانونی درخواست مجدد بازگشایی پرونده را داد؟ .ضمنا صدمه زیر زانو در حد مقدار عمق زخم بود و اینکه از زمان بسته شدن نظر پزشکی قانونی کمتر از ۴۰ روز می گذرد ؟  

2.     سوال۲ : چون راکب موتور بیمه نبوده و تاکنون سه ماه از درآمد بی نصیب مانده و قصد شکایت از نامبرده داشته بفرمایید که زمان کاری از دست رفته را بر چه مبنایی باید مطرح نمود ؟ با تشکر ؟

پاسخ به سوالات فوق به شرح زیر است :

1.     اگر رای نهایی پزشکی قانونی داده نشده باشد باید با مدارک درمانی به پزشکی قانونی مراجعه کنید . اما اگر نظریه نهایی پزشکی قانونی داده شده باشد باید دادیار یا قاضی پرونده به پزشکی قانونی درخواست بررسی موضوع را دهند .

2.     بابت بیکاری تان باید به صورت مجزا به شورای حل اختلاف یا دادگاه عمومی شکایت کنید . تصمیم در این زمینه با قاضی است . 

نظرات

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر