عدم پرداخت مستمری مادر به پدر

 پیام : باسلام و درود خدمت شما دوست گرامی ! بنده فرزند جانباز شصت درصد فاطمه مصطفی هستم . بعد از گذشت سی و چهار سال مادرم فوت کرد . براثر مجروحیت اعصاب و روان و عوارض ناشی از قرص های مصرف شده . تیر ماه امسال مادرم فوت کرد . و به پزشک قانونی منتقل کردم تا بعد از فوتش و نظریه پزشک قانونی به درجه شهادت نائل بشوند .

هفت خواهر و برادر هستیم که پدرم در زمان مجروحیت مادرم هم مراقبت از مادر و هم به تلاش رشد فرزندان خود کرد . بعد از فوت مادرم حقوق او قطع شد ، پدرم مردی سالمند شده و با همان حقوق که از بنیاد جانبازان دریافت می کرد امرار معاش می کردیم . تا اینکه نتیجه پزشک قانونی در نامه ی پلمپ شده به ما تحویل داده شد ، و ما اقدام کردیم به بنیاد شهید و امور ایثارگران تا برای درصد بالاتر مجروحیت مادرم به کمسیون پزشکی ارسال بشود و بعد از یک ماه پیامکی ارسال بر اینکه همان شصت درصد جانبازی مادرم هست دریافت کردیم .

طی سالهای عمرم مادرم هر وقت اقدام می کردیم برای انتقال مادرم به کمسیون پزشکی قبول نمی‌کردند و می گفتند نمی شود علت اینکه می گفتند چون زن هست ، این انصاف نبود. در صورتی که هر سه سال یک بار جانبازان اعصاب و روان حق کمسیون پزشکی دارند و اضافه شدن درصد جانبازی ! ولی در حق مادرم بی انصافی کردند . مادرم دیگه یک انسان کامل نبود و هیچ چیز متوجه نمی شد ، می توانم به جرات بگویم ده درصد زنده بود و فقط نفس می‌کشید .

حتی پزشک قانونی به خود بنده گفت اگر نامه را کمیسیون پزشکی قبول نداشت شما برگردید به پزشک قانونی ، الان این سزاوار پدرم است بدون هیچ حقوقی و بیمه و با یک خانه اجاره ای  زندگی کند ؟ اگر برعکس این بود حتما تعلق می‌گرفت به مادرم . واقعیت بنیاد جانبازان ام در حق پدرم بی لطفی کردند . وگرنه به عقیده من مادرم قبل از فوتش باید بالای هفتاد درصد جانباز می شد . حتی نامه پزشک قانونی را به ما ندادند . پدرم اگه طی این سالها حتی باغبون بود بازنشسته می شد ، این دور از انصاف است ؟! خواهشی که دارم راهنمایی کنید چه کنم با این مشکل بزرگ ؟ ممنون میشم جواب بدهید . سپاسگزارم از شما ؟تنها راهی که دارید این است که مجددا به پزشکی قانونی مراجعه کرده و درخواست بررسی مجدد دهید . باید درصد مادرتان به 70 درصد برسد . سپس با نظریه جدید پزشکی قانونی به کمیسیون پزشکی مراجعه کنید . اگر کمیسیون پزشکی قبول نکرد به دویان عدالت اداری شکایت کنید . 

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

انتقال سابقه از بیمه روستاییان و عشایر به تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر