افت قیمت خودروی سانتافه

 م م : با سلام خدمت شما ! می شود بنده را در خصوص یک اتفاق راهنمایی بفرمایید بسیار سپاسگزارم . سه ما پیش با  پرایدم با سانتافه تصادف کردم  . البته با توجه به سرعت غیر مجاز راننده سانتافه در حدود ۱۴۰ در جاده ای که فقط مجاز به رانندگی ۶۰ تا می باشیم به هم مالیده شدیم از طرف راننده  ! با توجه به اینکه بیمه من تموم شده بود ، طبق قرار اولیه و پادر میانی واسطه ها  قرار شد ماشین ایشون را درست کنم . بنده ماشین ایشان را درست کردم ، پنج تومان هزینه کردم ، مدارک و فاکتورها را هم به افسر تصادفات دادم برای ارائه به دادگاه !

ضمنا در حین تعمیر به گفته کارشناس رنگ و صافکاری صاحب سانتافه قبلا از همین طرف قبل از برخورد ما تصادف داشته و حتی در و گلگیر را رنگ و تعویض کرده اند . ولی ایشون رفته درخواست قرار تامین کرده به مبلغ ده میلیون تومان ! سوال من این است برای چی رفته ؟ آیا با اینکه قبلا تصادف کرده می تواند از من افت قیمت بگیرد ؟؟ ضمن اینکه ماشین ایشون ۲۰۱۱ هستش یعنی ۸ سال کار  ؟  با تشکر جناب اقای نصر ؟

·         بهتر بود می گذاشتید همه چیز طبق قانون پیش می رفت . اینگونه توافقات بارها مشکل ایجاد کرده است .

·         اگر قسمتی از ماشین از قبل تصادف داشته باشد و تعویض یا رنگ شده باشد دیگر افت قیمت به آن قسمت تعلق نمی گیرد . البته این موضوع باید اثبات گردد . از طریق سوابق بیمه و یا اینکه کارشناس دادگستری به سادگی این موضوع را تشخیص می دهد اگر قطعه را تعویض نکرده باشید .

·         قدیمی بودن ماشین ربطی به افت قیمت ندارد ولی باعث کاهش مبلغ می شود چون افت قیمت ارتباط مستقیم به قیمت روز ماشین دارد . 

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر