شکایت از هلال احمر

 اعظم نورورزی : سلام صبح به خیر من شکایت کردم ودیوان این نظر را داده است . در بدو کار از من چک وسفته برای حسن انجام کار گرفته اند که هم چنان در اختیار آن اداره متبوعه است و با من قرار داد می بستند ولی از آن قرار دادها به من کپی نمی دادند والبته من نیز از قانون کار بی اطلاع بودم واز سال 92 با من قرار داد پیمانکاری بستند . من حقوق خود را 10 سال دستی می گرفتم و دفتری را امضا می کردم از سال 82 با فیش حقوق دریافت می کردم . با توجه به جواب هلال احمر اصفهان من می توانم به رای اعتراض کنم واحقاق حق کنم .

به اداره کار هم مراجعه کردم ولی جواب دادند به مربیان هلال احمر بیمه تلعق نمی گیرد با توجه به سن بالای من (متولد 1337) و ندانستن قانون باید چکار کنم به استناد جواب دیوان . باید از اداره بیمه به چه دلیل شکایت کنم . البته درسال 95 الحاقیه ای به اساسنامه هلال احمر اضافه شده که مربیان و داوطلبان هلال احمر شامل بیمه نمی شوند با توجه به اینکه من از سال 72 شروع کارم بوده ایا این قانون شامل من می شود یانه با توجه به اینکه فرم داوطلب را من توی پرونده  دارم  ؟ البته رای دیوان بیش از حد غیر منطقی است . این رای می گوید که شما باید از علال احمر و احتمالا سازمان تامین اجتماع به صورت همزمان شکایت کنید در حالیکه کلا موضوع به تامین اجتماعی بی ربط است و این هلال احمر بوده است که حق بیمه را پرداخت نکرده است . با این حال برای اینکه کارتان راه بیفتد از هلال احمر و تامین اجتماعی به صورت همزمان شکایت کنید . از تامین اجتماعی به این دلیل که بازرسی از محل کار شما نداشته و هلال احمر را مجبور به پرداخت حق بیمه نکرده است . 

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر