دیه خرد شدن استخوان

 M & R : سلام! بنده درسال 88 بابت حادثه سرقت مسلحانه که مصدوم شدم از دولت دیه ای گرفتم که خردشدگی استخوان را محاسبه نکرده بودند . در امسال بابت نقص عضو بهم ازفرمانداری نامه دادند به پزشکی قانونی استان که در هیات ۳نفره نظر بدهند که اعلام کردندتمامی درصدهای قبل مورد تایید است و 9 درصدهم بابت ضعف عصب در راه رفتن و نقص راه رفتن دادند و دادگاه هم 69درصددیه اعلام کرد.

حالا من بایدبرای دریافت ازکانال استانداری اقدام کنم . می خواستم ببینم اون 35 و ۱۵درصدکه قبل بابتش ارش پرداخت کردن درحال حاضر با نظر پزشک قانونی استان مجدد محاسبه می شود یا خیر ؟! منظورم اینست که آنها جزء نقص عضو من مجدد باید قانونا حساب بشود یا مابه تفاوت داده بشود .عکسشان را براتون می فرستم : یکی مربوط به سال۸۸ و یکی 97 می باشد .باتشکر . در حال حاضر ۱۰ درصد هم بابت خردشدگی استخوان که بد جوش خرده  و قبل نداده بودند  محاسبه کردند ؟  

نه . مابه التفاوت باید حساب شود که همان 9 درصد است اگر قبلی ها را گرفته اید . خردشدگی اگر درمان شود 13.33 درصد دیه دارد و اگر معیوب درمان شود 16.66 درصد دیه دارد و به شما 16.66 درصد تعلق می گیرد . 

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر