مقصر تصادف زنجیره ای

 با سلام ! بنده با خوروی متوقف به عرض جاده دوبانده پیچ به چپ بدون هیچ علایم هشدار دهنده و جاده فاقد روشنایی بود . تقریبا ۱۰ دقیقه قبل از بنده تصادف کرده بودند و فاقد سر نشین بود و بخاطر فرار آنی اشخاص به تنها معبر قابل عبور مجبور به گرفتن ترمز و پیچاندن فرمانم شدم تا با خودرو متوقف برخورد کنم نه اشخاص !

بعد برخورد خودرو خود را با فاصله از آن خودرو برده با روشن کردن چراغ و فلاشرها دادن چراغ و گذاشتن تابلو ۲:۴۰ دقیقه مانع از برخورد خودروی دیگر با خودروی متوقف شدم . حتی دست چپم مسدوم بود و بنده با آمبولانس نرفتم و با آوردن خودروی نیسان بعد از آمدن افسر پراید متوقف را از جاده خارج کردم . راننده خودرو مصدوم بود ولی بنده با خودروی بدون سرنشین تصادف کرده بودم . عملا نباید به پارکینگ می رفتم !

با تاکید افسر خودرو را به پارکینگ انتقال دادم . افسر فوق با ۳ روز تاخیر و تغییر ماهیت صحنه هر سه خودرو را در حال حر کت و ترسیم کروکی ناقص کرده است . بنده را نسبت به پراید ۱۰۰ درصد مقصر اعلام کرده و از دادن کروکی به بنده امتناع کرد و حتی راننده وانت را مجاب به ندادن کروکی کرده بود . بعد از ۱۰ روز گرفتم از روز اول با ۱۹۷ و بازرسی پلیس راهور و پلیس راه در خصوص احقاق حقم مکالمه تلفنی و خواستار رسیدگی کردم که هیچ کاری نکردند . لطفا کمکم کنید ماشین بنده هم افت قیمت کرده و خسارتم زیاد هست و هم باید به خودروی پراید که عامل اصلی تصادفات بوده خسارت بدهم ؟

1.     در تصادفتان با پراید باید 50 50 می شد اگر انگونه که گفته اید بوده است . شما چون متحرک بوده اید و آنها ثابت بوده اند مقصرید . حتی اگر معبر روشنایی نداشته است شما که باید با نور خودرو آن را می دیدید . البته چون آنها هم باید خودرو را کنار می بردند یا به صورتی اطلاع رسانی می کردند مقصر بوده اند و 50 50 منطقی تر است . البته تمام صحبت هایم براساس حرف های شماست و باید صحبت های طرف مقابل را نیز شنید .

2.     یک افسر باتجربه از خط ترمز و وضعیت تصادف خودروها می تواند مقصر را شناسایی کند . به نظر من تنها راهی که دارید اعتراض به رای مزبور است تا موضوع در کمیته 3 نفره شورای حل اختلاف بررسی شود .  

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

انتقال سابقه از بیمه روستاییان و عشایر به تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر