به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی

 جاسمین : سلام من دختری مجرد و 35 ساله هستم که پدر و مادر خود را از دست دادم و با دو خواهر خود زندگی می کنم . می خواستم خودم را بیمه زنان خانه دار و دختران مجرد کنم . خواستم ببینم آیا بیمه خوبی برای شرایط من هست و می توانم بهش تکیه کنم یا بیمه های دیگر بهترند ؟ من 9 سال قبل در یک شرکت کار می کردم و سه سال سابقه بیمه اجباری دارم . سوال دیگری که  داشتم آیا خواهرانم می توانند با این نوع بیمه تحت تکفل من باشند؟ و آیا اگر من فوت شوم مستمری به خواهرانم تعلق می گیرد ؟ با سپاس  ؟

1.     بیمه زنان خانه دار بیمه خوبی برایتان است . بعدا اگر در جایی استخدام شدید می توانید بیمه تان را در قالب اجباری ادامه دهید .

2.     خواهرانتان نمی توانند تحت تکفل شما در آیند و البته نمی توانند در صورت فوت شما از مستمری استفاده کنند . فقط فرزندان و پدر و مادر و همسر می توانند تحت تکفل درآیند.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401