اعتراض به رای پزشکی قانونی

 123 : عابر پیاده بودم ، روی خط عابر پیاده یک خودرو سبقت از راست گرفت و منو زدحالا رای دادگاه بدوی صادر شده است راننده مقصر رفته اعتراض گذاشته و مدعی شده که شکستگی های بدن من ‌برای گذشته است.  در صورتیکه خدایی و از نظر اخلاقی واقعیت اینه که قبل از این هیچ پرونده تصادفی در دادگاه نداشتم و هرگز پزشکی قانونی نرفته بودم و پزشکی قانونی بر اساس مدارک و مستندات پزشکی نظریه خود را اعلام نموده است.

در نظریه افسر کاردان راهنمایی و رانندگی ایشون مقصر ۱۰۰ درصد بوده اند . حال سوال اینجاست که ایشون اعتراض گذاشته تا به چه هدفی برسد؟ آیا اعتراض ایشان قابل شنود و رسیدگی برای دادگاه هست؟ به فرض شنود روند چیه؟ من باید چه کاری انجام دهم؟ تا حقم را ضایع نکند؟ با توجه به اینکه تا کنون این فرد بی شرف و حیوون صفت حتی به ملاقات منم نیومده و حتی یک عذر خواهی ساده هم از من انجام ندادهممنونم . خدا قوت و اجر بهتون بده ؟

نیازی به نگرانی نیست . پزشکی قانونی به راحتی تشخیص می دهد آسیب مربوط به حادثه است یا نه و آیا مربوط به زمان حال است یا گذشته . اگر در نظریه پزشکی قانونی آسیب های تان ذکر شده است مطمئن باشید به نتیجه می رسید .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر