با چند بیماری در کمیسیون پزشکی شرکت کنم ؟

 مصطفی : سلام ! وقت بخیر ! چند سوال از خدمتتون داشتم :

1.     بنده کارگر ساختمان هستم و دچار حادثه کار شدم . و الان بعد از گذشت 18 ماه اقدام به کار افتادگی کردم . بعد از مراجعه به شعبه تامین اجتماعی کارمند مربوطه بعد از دیدن پرونده بیمارستان و گزارش بازرس تامین اجتماعی 3برگه با 3 قطعه عکس روی برگه ها زد و گفت ببر پیش دکترهای معالجت چون حادثه کار بوده 3برگه ببر شاید درصد بیشتری بگیری !

2.     من هم بعد از مراجعه به دکتر ریه و گرفتن نوار ریه و بررسی پرونده بیمارستان کار افتادگی کامل نو شت. دکتر مغز واعصاب هم به خاطر شکستگی جمجمه کار افتادگی کامل نوشت. دکتر ارتوپد بابت شکستگی درشت نی ونازک نی ساق پا گفت کار افتاده نمی شوید و اصولا شکستگی کار افتادگی ندارد و نوشت کار افتاده نمی باشد.

3.     حالا سوالم اینجاست شما گفتید هرچه بیماری بیشتر باشد باید جمع جبریش بیشتر شود تا به 66 درصد برسد که مجموع 3 بیماری باید 80 درصد شود . اگر من با این دو بیماری که کار افتادگی را ذکر کرده اند در کمیسیون شرکت کنم  و برای ارتوپد شرکت نکنم و تحویل تامین اجتماعی ندهم آیا امیدی هست تا 70 درصد رابگیرم.حالا نظر شما چست با 2 گواهی شرکت کنم یا3 گواهی ! لطفا راهنماییم کنید تا نتیجه خوبی بگیرم !

4.     آیا برای هر بیماری کمیسیون جدا تشکیل می شود در تاریخ جدا ! یا همه کمیسیون در یک روز برگزار می شود . برای چند بیماری کلا روندش چگونه است..ممنون بابت وقتی که می گذارید. ببخشید سوالم طولانی شد ؟

پاسخ به سوالات فوق :

1.     با هر 3 بیماری شرکت کنید . اگر درصدی از ارتوپدی نگیرید اصلا در جمع نمی آید . اگر هم بگیرید کمک کننده است . جمع جبری دو بیماری هم باید همان حدود باشد بنابراینت ممن است همان درصد کم ارتوپدی هم کمک کند .

2.     معمولا کمیسیون در روزهای جدا برگزار می گردد و در روز آخر رای نهایی جمع می شود .

نظرات

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر