درخواست اجرائیه برای پرداخت سابقه بیمه

 فاطمه ت : با سلام مجدد و ضمن تسکر از مقالات عالیتون ! من بعد پنج سال قالی بافی و با سابقه پنج ساله ش جایی مشغول بکار شدم. آن شش ماه اول بیمه ام نکردند .من هم از همان بیمه قالی استفاده کردم . بعدش شرکت بیمه ام کرد و پنج ماه بیمه ام را رد کرد. بعد هم اخراج ناجوانمردانه شدم. شکایت کردم و نیامدند و رای بنفعم شد که آن شش ماه را باید بیمه ام کنند .

من آن شش ماه را مطالبه کردم که بتوانم لااقل اگر برم نمی گردانند بکار حقوق بیکاری بگیرم . چون با پنج ماه می گفتند نمی شود و حداقل شش ماه لازم بود ولی خودم روی رای اعتراض زدم چون عیدی و سنواتم را کم در نظر گرفتند .رای حل اختلاف دوباره به نفعم شد . پرونده ام را بردم کاریابی برای بیمه بیکاری.الان از شعبه بیمه ام زنگ زدند بیا با اجراییه . من اجراییه ندارم و نمی دانم از حالا به بعد چکار کنم و اینکه آن شش ماه که خودم پرداخت داشتم چی می شود قضیه اش? ممنون ؟

·         باید با رای اداره کار به دادگستری مراجعه کنید و تقاضای اجرائیه برای گرفتن عیدی و سنوات از کارفرما و پرداخت حق بیمه کنید . یک نسخه از اجرائیه بابت حق بیمه را باید به اجرائیات شعبه تامین اجتماعی بدهید .

·         بابت پرداختی خودتان برای بیمه قالیبافی فقط به عنوان سابقه تان موثر است و نمی توان برای بیمه بیکاری آن را محاسبه کرد .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر