شکایت از ادارات دولتی

 Shirin : سلام ! بنده با مدرک کارشناسی ارشد حدودا ۴ سال ( ۱۳۹۲تا ۱۳۹۶) بصورت تمام وقت با حداکثر اضافه کاری در یک مرکز پژوهشی زیر نظر وزارت علوم بعنوان همکار پژوهشی کار کرده ام . متاسفانه با گذشت ۳ سال هنوز بخش اعظمی از حقوق با من تسویه نشده است و البته در طول مدت کار علی رغم قول های ابتدایی  بیمه هم رد نشد. آیا می توانم از مرکز به جهت تعویق پرداخت حقوق و نیز عدم پرداخت حق بیمه و .. شکایت کنم؟

با توجه به اینکه دستگاه های دولتی امکان جذب نیرو ندارند نحوه بررسی شکایت و پرداخت حقوق و بیمه و سنوات چطور خواهد بود ؟ برای ثبت شکایت چه مدارکی نیاز است و طول مدت بررسی شکایت و نتیجه حاصل از شکایت در بهترین شرایط از لحاظ ریالی چقدر خواهد بود؟ شایان ذکر است هیچ قرار داد مکتوبی با بنده منعقد نشد و فقط در اسناد و قراردادها بعنوان همکار اصلی پروژه ها نام بنده در تمامی مدارک و مستندات شناسنامه پروژه ها ثبت شده است. و البته در نامه ای گواهی کرده اند که بعنوان همکار اصلی با مرکز همکاری داشته امممنون از راهنمایی شما ؟

1.     بله می توانید شکایت کنید . البته چون احتمالا مشمول قانون کار نبوده اید باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید . البته توصیه می کنم در ابتدا اگر می توانید از طریق وزارت علوم اقدام نمایید و بعد به سراغ دیوان بروید .

2.     شکایت به دیوان بین 6 ماه تا 1 سال طول می کشد .

3.     دستگاه های دولتی امکان جذب نیرو دارند .

4.     باید مدارک کافی داشته باشید که مهمترین آن قرارداد است . البته از حساب تان که حقوق به آن پرداخت شده است پرینت بگیرید و به عنوان مدرک استفاده کنید .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

انتقال سابقه از بیمه روستاییان و عشایر به تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر