دیه پارگی رباط و مینیسک

 موسی شرافتی : با سلام و تبریک سال جدید ! بنده در 20 اسفند1397 با موتور تصادف کردم که طرف مقصربود و من را با آمبولانس از طریق 115بیمارستان بردند که در اورژانس با اینکه هم مچ پای راست و هم زانوی چپم زخم بود گفتند مشکل نداری که با اصرار خودم بستری شدم و2 بار هم اتاق عمل بردند که سر دوم دکتر ارتوپد گفت شکستگی نداری و دستور برای اتال هر دو پا داد و گفت سی تی اسکن نوشتم برای اطمینان بیشتر و فرداصبح ساعت 8 و نیم آقای دکتر ارتوپد با 7 یا 8 نفر دانشجو آمد و گفت عکس پاهایت بادقت نگاه کردم مشکلی نداری و سی تی اسکن هم نمی خواهد .

 من هم گفتم آقای دکتر پاهایم درد می کند و دنده سمت چپ و کتف راست گفت 28 اسفند 1397 درمانگاه تخصصی می بینمت و یکی از این دانشجوها به اصطلاح پزشکی دکتر گفت دستم گرفت و گفت فلان و فلان و چند سوال و من را هم گفت مرخص هستی و تحویل نگرفت و رفت .

 دیگه بیمارستان هم من را مرخص کردند و گفتند دستور ترخیص داده است . بنده یکی دو روز بعد رفتم پیش یک متخصص دیگر و برایم رادیولوژی و ام ار آی نوشت که در جواب گفت مینیسک هر دو پا و رباط صلیبی کامل پاره شده است . 28 اسفند1397درمانگاه بیمارستان و دکتر ارتوپد گفتم چنین مشکلات دارم که شما گفتی چیزی نیست و این هم جواب ها که رفتم دکترشخصی و... ! در جواب من دکتر ارتوپد گفت من عجول هستم ! من گفتم نشکسته نه چیز دیگری نیست و باید 3 هفته از تصادف بگذرد که ام ار آی دقیق نشان بدهد که حتی نامه پزشکی قانونی که داشتم نوشت هردو زانو مینیسک و رباط صلیبی عمل شود و دنده 7 و 8 نمی دانم یک اصطلاح نوشت برای پزشکی قانونی ؟!

 سوال بنده از جناب عالی ؟ نباید اقای دکتر این کارها را در بیمارستان انجام می داد چون بنده تصادفی بودم و دکتر قصور پزشکی کرده است و حتی برایم یک قرص نداده است و الان از 21 اسفند 1397تا الان که10 فروردن 1398 است دارم زجر می کشم و فقط برایم فیزیوتراپی نوشته است از17فروردین بروم انجام بدهم . اصلا به خاطر این کار دکتر می شود از جناب دکترشکایت کرد ؟  وسوال بعدی چقدر دیه برای مینیسک و رباط صلیبی هر دو پا و دنده 7و8 می شود. با تشکر از جناب عالی ؟

1.     می توانید از دکتر شکایت کنید اما چون به هر حال جراحت تان مداوا می شود معمولا تاثیری به حالتان این شکایت نخواهد داشت و معمولا رای به ضرر ایشان نمی دهند . بهتر است شکایت نکنید .

2.     دیه پارگی هر مینیسک 8 درصد دیه کامل است معادل 21 میلیون و 600 هزار تومان .

3.     دیه پارگی هر رباط صلیبی 8 درصد دیه کامل است معادل 21 میلیون و 600 هزار تومان .

4.     دیه شکستگی هر دنده اگر محیط بر قلب نباشد 1 درصد است معادل 2 میلیون و 700 هزار تومان و اگر محیط بر قلب باشد 2.5 درصد است معادل 6 میلیون و 750 هزار تومان .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

انتقال سابقه از بیمه روستاییان و عشایر به تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر