رای ادامه درمان در کمیسیون پزشکی

پریسا : ممنون از سایت خوب و جواب های ارزشمندتون . یادتون باشه توضیح داده بودم کi برادرم اسپارگر و وسواس شدید داره کi متاسفانه کمیسیون رای طول درمان داده  است . در حال حاضر مادرم مستمری بگیر هست و برادرم را از بیمه خارج کردند . برادرم توانایی کارکردن ندارد ! اینو حتی دکترش و انجمن اوتیسم هم تایید کردند .

من ازمشاور بیمه تامین اجتماعی مربوطه سوال کردم گفتند دکتر بنویسد که ایشون اصلا نباید بستری بشود چون حالش بدتر می شود .بنظرتون صلاح هست این قید بشود ؟ شماتو یکی از جوابهاتون فرمودید بیمارستان روزبه ! آیا حتما از دکتراونجا باید نامه بگیرم؟ دکتر خودش تو بیمارستان میمنت برای اعصاب و روان هست . واقعا به غیر از بستری مدرک دیگه ای نیست که ما از طریق اون اقدام کنیم برای آینده برادرم .بازم ممنونم بابت راهنماییتون انشاا... خدا خیرتون بده ؟

در مورد اوتیسم پرسیدم لزوما نباید بستری شود ولی باید تحت نظر باشد و مدارکی ارائه کنید که تحت نظر است . باید در بخش اعصاب و روان باشد و اگر بیمارستان تخصصی اعصاب و روان باشد بهتر است وگرنه در همان میمنت تحت نظر پزشک درمان ادامه یابد . بهتر است پزشک قید کند که نیاز به بستری نیست و دقیقا مراحل درمان را در طی زمان طی کند . باید به پزشکان کمیسیون ثابت شود که در طول زمان درحال درمان بوده است و فقط یک گواهی استعلاجی خالی نیاورده اید .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر