افت قیمت به علت قر شدن گلگیر

 رضا ف : با سلام و عرض ادب ! اینجانب دو روز قبل با یک دستگاه پژو 206 مدل 95 تصادف کردم به شکلی که گلگیر سمت راننده 206 به اندازه یه کف دست قر شد . بعد از آمدن پلیس بنده به عنوان مقصر تشخیص داده شدم و بیمه نامه و گواهینامه من به زیاندیده داده شد و گواهی نامه زیاندیده هم به من داده شد که به بیمه مراجعه بکنیم منتها فرد زیان دیده اصرار دارد که ماشینش دچار افت قیمت می شود و می خواهد از طریق قانونی اقدام بکند ؟!

 با توجه به اینکه ابتدا به صافکار خود زیاندیده مراجعه کردیم و ایشون هزینه صافکاری و رنگ را 800 هزار تومان عنوان کرد و زیاندیده می گوید صرفا در صورتیکه صافکار خودش درست کند نیازی به افت قیمت نیست (که طبعا به خاطر گاوبندی است که با صافکار خودش دارد) ، من هم گفتم صرفا از طریق بیمه پول را پرداخت می کنم چون با صافکار خودم که تماس گرفتم گفت این ماشین حدود 400 تومان هزینه دارد ! حالا راه منطقی تو این شرایط چیست ؟ کروکی هم تهیه نشده است ؟ اگر بدون رنگ در بیاید افت قیمت ندارد ولی اگر با رنگ در بیاید افت قیمت می خورد که ممکن است 3 تا 5 میلیون تومان شود . به نظر من با وی توافق کنید تا بدون رنگ و انحراف در بیاید .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر