شکایت بابت بیمه

 مهندس : با سلام ! من 16 ماه در شرکتی تحت عنوان کارشناس دفتر فنی کار کردم که قرارداد نداشتم . الان شرکت به طور ناگهانی روز 27 اسفند به من گفتند که ما دیگر به شما احتیاج نداریم . از فردا نیا ! حالا من بابت اینکه از یک ماه قبل به من اطلاع ندادند می خواهم خسارت بگیرم ! چون تو این اوضاع اقتصادی تا من بروم دنبال کار و کار پیدا بشود حداقل یک ماه زمان می برد . اگر هم استخدامم کنند کسی حقوق و مزایا و بیمه فروردین را برای من رد نمی کند و از اردیبهشت دعوت بکار می شود ! ایا می شود خسارت بگیرم ؟ بعدش من تو دفتر فنی کار کردم ولی بیمه از کارگاه و پروژه ای برایم رد شده است . بخواهم اطلاع بدهم که جریمه شان می کنند ؟ بعد بیمه یک ماهی را برای کل کارگاه رد نکردند ! بروم اطلاع بدهم جریمه می شوند ؟ باید چی بگم و به کجا بگویم؟ خیلی ممنون ؟

·         شما کارگر دائمی محسوب می شوید و نمی توانند بدون رضایت اخراج کنند . چیزی به نام جریمه در قانون کار به این صورت وجود ندارد . شما باید شکایت کنید و درخواست بازگشت به کار بدهید . اگر با آن موافقت بشود کارفرما باید حق السعی ایام بیکاری شما را بپردازد . اگر هم موافقت نشود معمولا بابت یک یا دو ماه مبلغی بابت حق السعی در نظر می گیرند .

·         بابت شکایت به بیمه در مورد اول معمولا شعب بیمه اهمیت خاصی نمی دهند . اما در مورد دوم مطمئنا رسیدگی می کنند و احتمالا در صورت تائید جریمه می شود . باید به قسمت بازرسی شعبه مراجعه نمایید .

نظرات

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر