بازپس گیری چک ضمانت از کارفرما

 سامان محمدی یگانه : با سلام ! بنده شرکتی کار می کردم که الان با گذشت سه سال هنوز چک بنده را پس نداده است . در قبال گرفتن چک هیچ مدرکی را به من ندادند و اصل مدرک دانشگاهی و یکی دیگر از مدارک شناسایی ام را گرو گرفتند و زمانی که استعفا دادم نه حقوقم رو پرداخت کردند و نه عیدی و سنوات را  ! و گفتند باید بیایی محضر تعهد بدهی بعدا بهت مدارکت را پس می دهیم . بعدها مدرک دانشگاهیم را پس گرفتم ولی به زور گفتند باید بنویسی تمام حق و حقوقت را گرفتی در حالی که نگرفتم ! و بخاطر گرفتن مدرک مجبور بودم . حالا چک برای پدرم هست و ایشان فوت کرده است . باز اگر شکایت کنم این شرکت می تواند پول را از ما بگیرد یا موفق می شوم چک و حق و حقوقم را از این شرکت بگیرم . در ازاء گرفتن چک به بنده مدرکی داده نشده است ؟

باید ابتدا تکلیف چک را روشن کنید . از طریق درگاه الکترونیک قضایی شکایت کنید و درخواست بازپس گیری چک تان را کنید . اگر ندادند از طریق دادگاه شکایت کنید . در دادگاه حتی اگر کتمان کنند که چنین چکی دارند دیگر نمی توانند بعدا روی آن ادعا کنند . یعد از اینکه تکلیف چک روشن شد بابت حقوق و مزایای تان با مدارک کافی شکایت کنید . حتی تعهد محضری هم به این معنا نیست که نتوانید حق و حقوق تان را بگیرید .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر