مدارک درمانی مورد نیاز برای کمیسیون پزشکی

 پریسا احمدی : اول می خواهم تشکر کنم ازسایت خوبتون .واقعا ممنونم .اینکه می فرمایید باید تحت نظر پزشک باشه تحت نظر دکتراعصاب و روان بیمارستان میمنت هستش ! اینکه فرمودین بیمارستان روزبه یعنی از اونجا نامه بگیرم ؟سوال دوم امروزمشاوره تامین اجتماعی تو سازمان گفت دکتر بنویسد برادرتان نیاز به بستری ندارد بستری شدن برای سلامت روحی و روانی ایشان مضراست گفت شاید گره گشا باشه بنظرتون علاوه بر نوشتن شرح حال و از کارافتادگی این هم قید بشه چون واقعا برادرم نمیتونه تو فضای بیمارستان بمونه واقعا نمیدونم چیکار کنیم اخه این درسته پدرم فوت کرده برادرم هم که مریضی اتیسم و وسواس شدید داره نتونه بره زیر نظر بیمه ؟

1.  لزومی به بیمارستان روزبه نیست هر چند بیمارستان روزبه یکی از معتبرترین مراکز است . مهم این است که برای پزشکان کمیسیون محرز شود که ایشان تحت نظر پزشک درمان می شوند . لزومی به بستری بودن نیست ولی تنها یک گواهی پزشک کافی نیست و باید مدارکی ارائه دهید که نشان دهد ایشان چندین ماه یا سال تحت نظر پزشک بوده اند .

2.  نظر کارشناس مربوطه چندان درست نیست . نوشتن و یا ننوشتن این موضوع اهمیت خاصی ندارد . اضعای جلسه کمیسیون خودشان روانپزشک هستند و می توانند تشخیص دهند نیاز به بستری نامبرده هست یا نه ! 

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر