به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

پرداخت نکردن حقوق توسط کارفرما

 احمدی : با سلام و خسته نباشید ! جواب دادخواست من پس از 4 مرحله و حدود 8 ماه آمده است . با اینکه من کارشناس در یک اداره دولتی بودم من را کارگر محسوب کرده اما حقوق دو سال پرداخت نشده من را قبول نکردند و من را حائز گرفتن سنوات 4 سال و نیم دانسته و  با حقوق ثابت 1400 و نیز واریز بیمه همین زمان و بازگشت به کار من را قبول نکردند و اداره کار می گوید یا حکم را باید به اجرا بگذارم یا باید به دیوان شکایت کنم  . من می خواهم بازگشت به کار شوم و به شکل پیمانی طبق ضوابط اداره استخدام شوم . آیا می توان کاری انجام دهم و حکم را به اجرا بگذارم . در ضمن این ها فقط دو قرارداد پروژه ای با من بسته اند و 7 میلیون سفته و 3 میلیون پول مرا نزد خود نگه داشته اند ؟ آن قسمت از رای را که قبول دارید می توانید درخواست اجرا دهید و بابت بازگشت به کار به دیوان عدالت اداری شکایت کنید . این دو موضوع هچ ربطی به یکدیگر ندارید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401