به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

بازنشستگی پرستاران با 20 سال سابقه

 آناهید : با سلام ! ضمن تشکر از پاسخگویی شما ! بنده پرستار با بیست سال سابقه کار در یک بیمارستان دولتی می باشم و بیمه اینجانب تامین اجتماعی است . با توجه به اینکه امکان گرفتن انتقالی به تهران بنا به قوانین دستگاه نیست هم چنین با بازنشستگی اینجانب موافقت نمی شود آیا می توانم در یک بیمارستان خصوصی در تهران فعالیت کرده ‌ادامه بیمه خود را واریز نمایم و یا راه حل پیشنهادی‌ شما چیست متشکرم  ؟ پرستاران بیمه شده تامین اجتماعی طبق قوانین سازمان می توانستند با 25 سال سابقه بیمه بازنشسته شوند که با ابطال این دستورالعمل در دیوان عدالت اداری می توانند با 20 سال سابقه بازنشسته شوند . بهتر است یا از محل کارتان و یا هر بیمارستان دیگر بیمه تامین اجتماعی تان را پرداخت کنید و همزمان در دیوان عدالت اداری از شعبه تامین اجتماعی مربوطه شکایت کنید تا بتوانید بازنشسته شوید. فرایندی که احتمالا حدود 6 ماه تا 1 سال طول می کشد.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401