به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

کلوز ماده 66 بیمه مسئولیت

 صداقت : سلام ! شرایط برخورداری از ماده ۶۶ چیست ؟ طی حادثه ناشی از کار که کارفرما مقصر بود . الان بیمه مسولیت قرار هست بابت نقص عضو دیه بدهد. در یکی از بندهای همین بیمه که پوشش اضافی هست کلوز شماره ده مطالبات تامین اجتماعیالان من چطور می تونم از مزایای این ماده ۶۶ استفاده کنم؟ جایی خواندم بیمه بودن یا نبودن شخص در این نوع حوادث ملاک نیست آیا این مورد صحیح هست ؟ این کلوز برای کارفرما است که اگر بابت ازکارافتادگی بیمه شدگان زیر مجموعه توسط تامین اجتماعی جریمه شد بیمه مسئولیت مبلغ آن را قبول می کند . این موضوع ربطی به شما ندارد که اصلا بیمه نیستید و به شما فقط دیه تعلق می گیرد.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401