به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت افت قیمت به هیئت 7 نفره

 علی : سلام و عرض ادب ! برج ١٠سال ٩٧ بنده با ٢٠٦ اس دى ٩٦ بدون رنگ با مقصر حادثه راننده پيكان بارك نوجوانى پشتش بود تصادف كردم و هزينه صافكارى نقاشى و تعمير ١٩٥٠٠ شد كه دو گلگير جلو و سپر جلو ، چراغ ها ، درب جلو ، شاگرد و ركاب تعويض شد . نصف درب عقب رنگ داشت .  سر شاسى جلو صافكارى شد . هيئت ها يكى يكى كم كردند  و الآن هيئت پنج نفره افت قيمت من را زده ٥ ميليون تومان . بنظرتون چكار كنم ؟ بعید می دانم دیگر هیئت 7 نفره کم کند و به ریسکش نمی ارزد چون خودش هم کلی هزینه دارد . به نظر من بهتر است درخواست اعسار دهید تا بتوانید به صورت قسطی پرداخت کنید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401