به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت کیفری بابت هزینه های درمانی

 سجاد : سلام من قبل از عید 97تصادف کردم و گفتند شکستگی قسمت انتهایی ترقوه چپ داری ! الان که اردیبهشت 98 هست کار پزشک قانونی من تمام شده است . الان دکترا گفتند که این جوش نخورده باید دیگر خودش کم کم خوب شود .

 اگر بعد از چند وقت خوب نشد و برود عمل کند ، می خواستم ببینم چقدر برایم دیه می برند و اینکه دیه طول درمان هم بهم می دهند یا خیر و چقدر می شود ؟ درضمن حدود 9میلیون من بابت درمان و عمل گرفتم و باتوجه بنظر دکترا گفتن چون دیر شده و مزمن شده عمل خطرناکه صبر کنیم با طریقه های دیگه خوبش کنیم اگر نشد خونه اخر عملش کنم ؟

·         بابت ترقوه معمولا همان 4 درصد دیه را در نظر می گیرند مگر اینکه طولش از حد مشخصی بیشتر کم شود . در حالت عادی 4 درصد دیه معادل 10 میلیون و 800 هزار تومان دیه در نظر گرفته می شود.

·         بابت طول درمان دیه ای داده نمی شود . شما می توانید بابت هزینه های درمانی و بیکاری و مواردی از این قبلی مجددا به دادگاه یا شورای حل اختلاف شکایت کنید . این موضوع ربطی به دیه ندارد .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401