به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

اعتراض به رای اداره کار

 امیر : با سلام و احترام ! ضمن تشکر و قدردانی از راهنمایی های جنابعالی ! سوالی که از خدمتتون داشتم : اگر حق و حقوقی که هیات حل اختلاف تعیین کردند و از کارفرما دریافت کنم و مطالباتی را که در رای حل اختلاف لحاظ نشده می توانم به دیوان عدالت اداری شکایت کنم؟ به عبارتی بعدا کارفرما مدعی نشود که با من طبق این رای تسویه حساب کردند و از لحاظ قانونی نتوانم مابقی حق و حقوقم را از طریق دیوان پیگیری کنم ؟ با سپاس ؟ اگر تسویه کنید یعنی رای اجرا شده است و دیگر نمی توانید شکایت کنید . اگر بابت بقیه حقوق می خواهید شکایت کنید باید بابت بندهای فوق الذکر شکایت کنید ولی نباید رای را اجرا کنید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401