به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

در چه سنی بازنشست شوم ؟

 محمد صالح جهانی قوزلو : بنده ۵۶ سال سن دارم و ۳ سال بیمه قالیبافی داشتم و ۱۳سال هم بیمه ۱۸%دارم و هنوزم ادامه می دهم . حال به قالیبافی مشغول هستم . اگر دوباره سایت بیمه قالیبافی باز شود می توانم خودم را بیمه قالیبافی کنم .آیا کدام بیمه با سن من به نفع است برای بازنشست شدنم لطفآ راهنمایی کنید ؟ فرقی نمی کند . اگر می خواهید با 20 سال سابقه و 60 سال سن بازنشست شوید در هر صورت حداقل بگیر می شوید . اگر سایت باز شد و توانستید مجددا قرارداد بیمه قالیبافی ببندید بهتر است چون هزینه کمتری می دهید وگرنه همان بیمه حرف و مشاغل آزاد را ادامه دهید.نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401