به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

مستمری بیمه اختیاری

 Fa  : با عرض سلام و خسته نباشید ! بنده با ۱۳ سال سابقه و پایه حقوق۷۰ هزار اکنون می خواهم خویش فرما پرداخت کنم . ولی آزمایش دادم چربی ۱۲۵۰ قند هم ۱۹۰ و کلسترولم۳۰۰ است . معاینه چشم هم گفته با عینک مشکل ندارد و تعیین کردن ماهی ۵۵۰ هزار باید پرداخت کنم . سوال اگر کارافتادگی بزنند حدودا چقدر می زنند ‌واگر بالا بزنند حقوقش چقدر است . درطول این ۱۳ سال مشکلی نداشتم. سوال دوم چرا این ۱۳سال را در نظر نمی گیرند ؟

1.     ازکارافتادگی به علت بیماری باید 66 درصد باشد تا مستمری بگیرید و کمتر از آن فایده ای ندارد . ضمنا نباید ازکارافتادگی تان قبل از بیمه شدن خوش فرما باشد . حداقل مستمری را می گیرید چون سابقه تان کم است .

2.     13 سال در مستمری تان تاثیر دارد ول سابقه کمی است . اما برای بیمه شدن خویش فرما چون شما قطع رابطه بیمه ای داشته اید وضعیت سلامتی تان از اول بررسی می شود.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401