به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

بهترین بیمه درمان تکمیلی کدام بیمه است؟

 محبوبه رضایی خسته نباشید ! در حال حاضر کدام بیمه تکمیلی ، انفرادی  بهتر هست ؟ من بیشتر مد نظرم برای زایمان هست ؟ اگر باردار باشید که هیچ بیمه تکمیلی انفرادی به دردتان نمی خورد . بهتر است یکی از بیمه های درمان تکمیلی گروهی شوید . بیمه هایی مانند بیمه ایران یا بیمه دانا . اگر نمی توانید بیمه درمان تکمیلی گروهی شوید بیمه درمان خانوادگی شوید ولی بدانید که دوره انتظار دارند . مثلا بیمه درمان تکمیلی خانوادگی ملت . اگر می خواهید بیمه درمان فردی شوید بیمه کمک رسان ایران یا بیمه SOS گزینه مناسبی است .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401