به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

تامین اجتماعی رای دیوان عدالت اداری را اجرا نمی کند؟!

 سلام وقت بخیر! سوابق بیمه توسط تامین اجتماعی حذف شده با حکم دیوان عدالت دوباره ایجاد کردند. حالا اعلام سوابق نمیکنند. میگن سوابق مال شما نبوده اشتباه کارمندمون بوده به دیوان هم نامه زدند که حکم را اجرا کردیم. پرونده رو مختومه کند. لطف میفرمایید مشاوره بدید باید چیکار کنم. ممنون؟ البته پرینت سوابق کافی نت گرفتم سوابق حذف شده رو ایجاد کردند و موجودند فقط اعلام کاری نمی کنند برای بازنشستگی؟ 

باید حضوری بروید دیوان عدالت اداری و شعبه مربوطه . رای دیوان تان را هم ببینید و سوابق حذف شده تان را هم نشان دهید. درخواست کنید مسئول مربوطه برای عدم اجرای حکم فوق معلق شود.


نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401