به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دریافت دیه از دو بیمه

 آتوسا : سلام و سپاس از لطف شما در پاسخگویی ! بیمه شخص ثالث خودرو را برای دیه در نظر گرفتند . اما چون حادثه حین ماموریت بوده بیمه ای به عنوان بیمه غرامت هم داشتند که مربوط به حوادث کاری هست . آیا این امکان را داریم که دیه قانونی از شخص ثالث خودرو و هم غرامت از بیمه حادثه دریافت کنیم؟

سوال دیگه ای هم دارم و اونم این هستش که آیا برای ازدست دادن کامل شغل و درآمد و خسارات وارده فراوان دیگر که برای درمان مربوط به دندانها و ... هست که بیمه تقبل نمی کند می توانیم از مسبب حادثه شکایت کنیم در جلسه دادگاه؟! آیا قاضی توجه می کند به این موضوع؟  . دیه ای حدود ۱۳۰میلیون بهشون تعلق می گیرد از بیمه خودرو  ؟

1.     بعید می دانم . در تمام بیمه نامه های مسئولیت که حوادث کاری را پوشش می دهد شرط شده است که در صورت حادثه تصادف که دیه از طریق بیمه شخص ثالث پرداخت می گردد دیگر غرامتی داده نمی شود .

2.     بله می توانید از مسبب حادثه به دادگاه کیفری شکایت کنید . بابت هزینه درمان و البته بیکار شدن . معمولا هم می توان به نتیجه رسید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401