به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت از کارفرما بابت حق بیمه

 Jeavon : آقا کارفرمای من گفت تو بیمه شده ای ! خوب اول بریم یک محضر یک سندی امضا کنیم که تو حق و حقوقت را گرفته ای و رفتیم امضا کردیم ولی دیدم که بیمه نشدم و پایان کاریم رو نگرفته ام و روز اضافه کاری را نگرفته ام و منو سر کارم گذاشتند و اینها می توانند ازم شکایت و یا جریمه بیمه شون را بخواهند؟ و من چک و سفته ندادم به اینا . ومن می توانم ازشون شکایتی بکنم ؟ بابت تمامی موارد می توانید شکایت کنید و امضای محضری وقتی مدارکی مبنی بر پرداخت موارد فوق الذکر نباشد اهمیتی ندارد . آنها باید شما را بیمه کنند و اگر نکرده اند طبق قانون مسئولیتش با خودشان است و  جریمه اش نیز همچنین . بهتر است بابت تمامی موارد فوق در اداره کار از آنها شکایت کنید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401