به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت برای دریافت دیه از بین رفتن انگشت

 سلام روزتون بخیر … هستم از مارلیک متاهل دارای یک فرزند متولد ۱۳۶۲. تو شرکتی به اسم ادرینا که نزدیک خونه بود ۶ماه مشغول کار شدم که بخاطر اره کردن آجر یکی از انگشتام باعث آسیب شد که توان بازو بسته کردن انگشتمو ندارم. بعد از یک ماه به ما گفتن قرارداد یک ساله بنویسم ولی ۶ ماهه نوشتن و۵۰ میلیون سفته که بخاطر سختی کار فرار نکنیم چون نه عیدی نه سنوات تعلق میگیره تو جایی که من بودم قسمت مهم اره زدن و پشم شیشه بود و بعد از یک ماه به من گفتند باید تنها دستگاه بزنی تا ساعت ۵ بخاطر فشار زیاد یکی از انگشتام بدجور آسیب دیده و خیلی راحت هفته پیش پنجشنبه سرپرست گفت از شنبه اخراجی ازتون عاجزانه کمک میخوام هم شب عیدی شرمنده زنو بچه کردم هم انگشتمو ناقص. ازتون میخوام وکالت منو قبول کنید؟ برای حمایت و گرفتن حقم بعد از از کار افتادن یکی از انگشتام دستم بخاطر اره زدن زیاد خیلی راحت اخراجم کردند. ۷ماه بیمه بودم ۵۰ میلیون سفته دستشون دارم و ما کارکنان باید دو ماه زودتر برای ترک کار اعلام کنند ولی خودشون پنج شنبه بهت میگن از شنبه دیگه نیاید؟

یعنی می خواهید دیه انگشتان تان را بگیرید که پرداخت نشده است یا اینکه حقوق و مزایای تان به شما پرداخت نشده است. اگر دیه می خواهید آیا گزارش حادثه کار دارید. آیا در روز حادثه بیمارستان رفته اید ؟ اگر رفته اید با اورژانس رفته اید یا شخصی رفته اید ؟ آیا شرکت تان بیمه مسئولیت دارد. دقیق بگویید تا ببینم چه کاری می توانم انجام دهم.


نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401