به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست بازگشت به کار

 حسین محبی : با سلام و خسته نباشید خواستم بگویم اگر کسی برای بیمه بیکاری اقدام کند و از کارفرما شکایت و اثبات کند و حقوق بیمه بیکاری دریافت کند و از کار بیرون آمده باشد دوباره می‌تواند به سر همان کار برود با توافق و بیمه را قطع کند؟  و اگر برادر او هم باشد یعنی طرف از برادرش شکایت کرده و دوباره صلح کنند و برگردد سر کار مشکلی ایجاد می‌کند یا خیر؟ با تشکر فراوان و وقتی که می‌گذارید ؟ اگر بیمه بفهمد مقرری بیمه بیکاری تان قطع می شود و در بعضی مواقع ممکن است حتی مقرری های پرداخت شده نیز مسترد گردد و اگر پرداخت نکنید در حساب بستانکاری بیمه برای شما ثبت شود.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401